tr
ende

Açı Anaokulu

Anasayfa » Açı Anaokulu

Açı Okulları Anasınıfı

Erken çocukluk dönemi, çocukların zihinsel bilgileri almaya ve öğrenmeye en açık olduğu dönemdir. Birey olmanın ilk adımlarının atıldığı bu dönemde anasınıfı eğitimi çok önemlidir. Özellikle okul öncesi dönem için kolej seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken birçok nokta bulunmaktadır. Çocukların karakter gelişimlerini ve geleceklerini etkileyen bu süreçte; Samsun anaokulları arasındaki Samsun Açı Okulları olarak, kaliteli anaokulu içerisinde verdiğimiz eğitimle öne çıkmaktayız. En iyi anaokulları ve kreşler arasında her zaman üst sıralarda yer almamızı sağlayan eğitim anlayışımızla, durmadan çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Araştırmacılar için çocuğun yüksek öğrenme potansiyeline sahip olduğu bir dönem olarak görülmektedir. Uygun fiziksel ve sosyal çevre koşullarında ve sağlıklı etkileşim ortamında yetişen çocuklar, daha hızlı ve başarılı bir gelişim gösterirler.

Sağlıklı ve istenilen davranışlara sahip çocuklar yetiştirmek, onların gelişim özelliklerini ve bu özellikler doğrultusunda gereksinimlerinin neler olduğunu bilmeye bağlıdır. Erken çocukluk dönemindeki gelişmelerle, okul öncesi eğitim artık anne babanın yalnız başına başarabileceği bir konu olmaktan çıkmış durumdadır.

  • Yabancı Dil Eğitimi
  • Bireyselleştirilmiş Yaklaşımlar
  • Sportif Etkinlikler
  • Sanat Etkinlikleri